PAPERS BY ADAM NOWAK

Dla Ciebie i Twoich finansów.

Spłać kredyt hipoteczny wcześniej! Naucz się planować wydatki
i zapanuj
nad swoimi finansami

planer finansowy

Umiejętność planowania budżetu domowego chyba nigdy nie była tak ważna: raty kredytów rosną dosłownie z miesiąca na miesiąc. Rośnie także frustracja, bo na spłatę kredytu hipotecznego musimy przeznaczać coraz
większą część zarobków. A gdzie inne wydatki – rachunki, jedzenie, o rozrywce nie wspominając?

Dlaczego właśnie planer jest tak potrzebny?

Przez ponad 15 lat pracy przekonaliśmy się, że receptą na bezproblemową i terminową spłatę zobowiązań jest dobry plan i kontrola wydatków. Ale to już pewnie wiesz 😉 Poszliśmy więc o krok dalej: stworzyliśmy narzędzie, które pozwala planować budżet i w systematyczny sposób panować nad finansami.

Nasz Planer Finansowy może posłużyć Ci na jeden z dwóch sposobów:

  • jeżeli masz już kredyt, z Planerem Finansowym spłacisz go szybciej. Koszt kredytu będzie zatem niższy, a Ty zaoszczędzisz!
  • jeżeli zamierzasz wziąć kredyt hipoteczny, to planowanie finansów z jego użyciem pozwoli uzbierać środki na wkład własny

Niezależnie od tego, czy kredyt hipoteczny już masz, czy dopiero chcesz go zaciągnąć, nasz Planer Finansowy pomoże Ci zapanować nad budżetem i wydatkami oraz zrozumieć ich strukturę. Ułatwi Ci też podejmowanie przemyślanych decyzji związanych z pieniędzmi i zbuduje świadomość finansową, która procentować będzie przez lata.

planer finansowy
planer finansowy

Sposób na tańszy kredyt hipoteczny? Planowanie i zarządzanie. skutecznie!

Jesteśmy fanami wcześniejszego spłacania kredytów, a nasz Planer Finansowy nauczy Cię zarządzać domowym budżetem w taki sposób, aby było to możliwe. W myśl zasady – im wcześniejsza spłata kredytu, tym tańszy kredyt.

Planer nie jest datowany, więc możesz zacząć korzystać z niego w każdym momencie. Chociaż wiadomo - im szybciej, tym lepiej! 😉

Planer stworzyliśmy, bazując na doświadczeniu zdobytym podczas pracy z klientami oraz w ramach warsztatów i szkoleń, które dla nich prowadzimy.

Naszym celem jest ułatwianie podejmowania przemyślanych decyzji kredytowych - a decyzja o kredycie hipotecznym jest przecież jedną z najważniejszych decyzji finansowych w naszym życiu.

Decyzję o kredycie podejmij świadomie!

Ponad 15 lat pracy w sektorze finansowym pokazało nam, że wiedza realnie poprawia stan naszych finansów. Wiemy też, że poznanie własnej sytuacji finansowej, planowanie wydatków i efektywne oszczędzanie - które oznacza rozsądne podejście do wydatków, nie zaś katorżnicze zaciskanie pasa - nie jest łatwe.

Nasz Planer Finansowy:

  • nauczy Cię kontrolować wydatki
  • pokaże Ci, krok po kroku, jak je planować oraz analizować
  • wyrobi nawyk śledzenia, na co wydajesz pieniądze

Chcemy, żeby nasi Klienci podejmowali decyzję o kredycie świadomie, czego owocem jest właśnie nasz Planer Finansowy. Stawiamy na edukację i tłumaczenie mechanizmów, które rządzą światem finansów i realnie wpływają na życie każdego z nas. Produkt, który z radością oddajemy w Twoje ręce, jest rezultatem dogłębnego poznania potrzeb współczesnych kredytobiorców.

Więcej niż kalendarz, więcej niż planer. Kontroluj wydatki w wygodny i efektywny sposób!

Nasz Planer Finansowy składa się z 12 miesięcy, jednak nie jest to typowy kalendarz. Jest niedatowany, a więc korzystanie z niego rozpocząć możesz w dowolnym momencie, po prostu wpisując miesiąc i dni tygodnia w wyznaczonym miejscu. Nie musisz czekać na początek miesiąca czy poniedziałek. Masz też miejsce na własne notatki oraz zaplanowanie zadań.

Każdy miesiąc oznaczony został innym kolorem, co pozwala zachować porządek i harmonię.

WIDOK MIESIĘCZNY

WIDOK TYGODNIOWY

FINANSE POD KONTROLĄ

NOTATKI I PLANOWANIE DZIAŁAŃ

Zaprojektowaliśmy dwie okładki: bardziej stonowaną, w odcieniach szarości i bieli oraz energetyczną, utrzymaną w barwach żółto-pomarańczowych.

planer finansowy

Całość wykonana jest z wysokiej jakości grubego papieru; porządnie oprawiona w twardą okładkę.

Trzymając go w ręku wiesz, że to coś solidnego - co pozwoli Ci zbudować solidne podstawy finansowe!

Nasz Planer Finansowy jest dla Ciebie, jeżeli:

  1. Masz kredyt hipoteczny i chcesz spłacić go wcześniej, aby zaoszczędzić
  2. Masz kredyt hipoteczny i ucząc się panować nad wydatkami chcesz zabezpieczyć się przed wzrostem raty
  3. Planujesz wziąć kredyt hipoteczny i chcesz odłożyć na wkład własny – bez wyrzeczeń, tylko ucząc się systematycznego kontrolowania domowego budżetu
  4. Chcesz nauczyć się oszczędzać i w efektywny sposób planować wydatki
  5. Chcesz być świadomym kredytobiorcą i podejmować odpowiedzialne decyzje finansowe, bazujące na prawidłowo przeprowadzonej analizie wydatków

Nasz Planer Finansowy to doskonała alternatywa dla notesów, zeszytów i kartek, w których zwykliśmy spisywać nasze wydatki - bez większych pozytywnych zmian dla naszego budżetu 😉

Kto za tym stoi?

Adam i Sylwia - jesteśmy małżeństwem, całe życie zawodowe związanym z sektorem finansowym. Naszym klientom pomagamy już od 15 lat; specjalizujemy się w kredytach hipotecznych, ale przede wszystkim edukujemy, bo wierzymy (i wiemy!), że świadome decyzje finansowe do klucz do panowania nad budżetem i, co za tym idzie, bezstresowego regulowania zobowiązań.

Chcemy, aby nasi Klienci brali jak najtańsze kredyty - a jeśli już decydują się na droższe, to w pełni tego świadomi. Chcemy ułatwiać podejmowanie przemyślanych wyborów kredytowych; zwłaszcza, że zaciągnięcie kredytu hipotecznego jest jednym z najważniejszych momentów w naszym życiu. Chcemy pokazywać, jak dzięki planowaniu i systematyczności nauczyć się panować nad finansami i, w konsekwencji, spłacić kredyt wcześniej, czego jesteśmy wielkimi zwolennikami.

Tworzymy więc różne materiały, organizujemy warsztaty i szkolenia - a przede wszystkim rozmawiamy z naszymi klientami (i nie tylko). Planer Finansowy, który Wam prezentujemy, to narzędzie, którego na rynku jeszcze nie było - i które zaspokaja bardzo konkretne potrzeby oraz rozwiązuje jasno sprecyzowane problemy.